Naujienos

„Parduotuvė ant ratų“ – puikus pasirinkimas, siekiantiems mobilumo

Individualiai, pagal poreikius, pagamintas maisto furgonas gali keliauti iš vienos vietos į kitą ir savo pirkėjus lepinti itin šviežiu maistu. Maisto furgonai, projektuojami pagal individualius poreikius, atsižvelgiant į maisto arba prekių specifiką. Įranga atitinka Europos Sąjungos reikalavimus ir užtikrina nepriekaištingos higienos sąlygas, o furgonas reprezentuoja įmonės veiklą.

 

Sūrio džiazas“ ant ratų

 

„Sūrio džiazas“ - tai ūkininkų šeimos verslas. Sūriais pakrautas, individualiai įrengtas maisto furgonas keliauja per Jurbarką ir Kauną, kur džiugina pirkėjus fermentiniais sūriais ir kitais pieno produktais

 

  

 

Ūkininkė Svajonė Vaicekauskienė pieno perdirbimo ceche gamina brandintus, fermentinius sūrius su įvairiais pagardais,užtepėles, jogurtą, įvairius desertus ir kitus skanumynus, kuriuos jurbarkiečiai pamėgo paragavę mugėse. Produkcijai išpopuliarėjus, atsirado poreikis prekiauti ir kituose miestuose, todėl "Sūrio džiazas" netrukus įsigijo individualius poreikius atitinkantį maisto furgoną.

 

Skaniausiais Svajonės pieno produktais pakrautas maisto furgonas pajudėjo iš Jurbarko - dabar, iki šiol nematytos "Sūrio džiazo" produkcijos, gali įsigyti ir kauniečiai šeštadieniais Kauno pilies turguje.

 

  

 

INDIVIDUALIUS POREIKIUS TENKINANTIS MAISTO FURGONAS

 

Klientui prireikė maisto prekybos automobilio, pagaminto pasitelkiant aukščiausius higieninius reikalavimus, jų poreikius atitinkančias medžiagas, pačią maisto laikymo įrangą ir net baldus. 

 

Tai ne tik maisto gabenimo ir prekybos įrankis, bet ir kokybiškai verslą reprezentuojantis automobilis, padedantis plėsti prekybą už regiono ribų.

 

 

 

Pagal užsakovo norus buvo įrengta prekybos zona su šaldoma vitrina, padaryta higienines normas atitinkantiapdaila, įrengtas vandens sanitarinis mazgasLED apšvietimas bei elektros maitinimo iš lauko pasijungimas. Krovinių skyriaus gale klientas paprašė suprojektuotielektrinį šaldytuvą, kuris šaldo produkcijos atsargas tiek automobiliui važiuojant, tiek stovint.

 

   

 

Su tokiu maisto prekybos automobiliu klientas gali prekiauti kur ir kada nori: 

 

  • produkcijai visuomet bus užtikrintas reikiamas temperatūrinis režimas;
  • produkcija bus gabenama saugiai ir patikimai;
  • prekiauti tiesiai iš automobilio bus lengva ir patogu;
  • puikios išvaizdos automobilis reprezentuos vystomą veiklą.

Beje, maisto furgonai gali būti pritaikyti ir šilto maisto transportavimuisu krosnelėmis.

 

 

 

  

Visos naujienos

TURITE KLAUSIMŲ? Skambinkite: (8 5) 203 2047

Rekvizitai

UAB ProAuto LT
Įm.k. 302439223
PVM kodas LT100005184119

Vilkpėdės g. 22, 03151 Vilnius
info@proauto.lt

Naujienlaiškis

Prenumeruoti naujienas

Socialiniai tinklai